Geri İade KoşullarıNot:

Geri İade yapacak müşterinin NexSoft İnternet Hizmetleri yetkililerine bildirmesi ve iade olacak bilgileri vermesi dahilinde 1 hafta içinde geri iade tamamlancaktır.


Not2:

Hizmet iptali söz konusu olduğunda kullanılan tutar hesaplanır ve kesinti yapılarak krediye eklenir eğer müşteri geri iade istiyorsa %25 kesinti yapılarak Ziraat Bankası aracılığı ile gönderilir.


1-)

Geri iade kapsamına girecek kişilerin NexSoft İnternet Hizmetleri yetkilileri tarafından bu iade için kabul edilmeleri.


2-)

Geri iade için alınmış olan hizmetin firma yetkilileri tarafından hatalı işlem yapılması (Verilerin silinmesi, yanlış işlem yapılması vs.)


3-)

Kişiye , kuruma küfür ve argo içerikli kelimeler kullanıldığında NexSoft İnternet Limited Şirketi olarak ürün sonlandırma hakkına sahibiz ve ürün geri iadesi yapılması talep dahi edilemez.


4-)

Geri iade kapsamına giren müşteriler kesilen %KDV tutarını ve kullanılan hizmet gününü, ödedikleri faturadan düşerek kalan ödemeyi alabilirler.


5-)

Geri iade müşterinin sağlıklı bir gerekçe göstermeleri ve firma yetkilileri tarafından kabul edilmesi ile işleme sokulur.


6-)

Kiralık sunucu,sunucu barındırma hizmeti alan müşterilerimiz geri iade kapsamında değildir. Hiç bir koşulda (veri kaybı, teknik sorun, abuse ihlali vb.) müşterilerimize geri iade yapılmaz.


7-)

Yıllık ödenen kiralık sunucu,Hosting, VPS & VDS hesaplarında geri ödeme yapılabilir. Bunun için müşterinin tarafımıza sağlıklı bir gerekçe sunması şarttır. Bu işleminde 7 gün içerisinde yapılması zorunludur. 7 günü geçen talepler dikkate alınmayıp göz ardı edilecektir.


8-)

Yıllık ödenmeyen (dedicated) hizmetler ve game center'den alınan hizmetler'de geri iade kapsamına girmemektedir. VPS & VDS hesaplarında geri ödeme yapılabilir. Bunun için müşterinin tarafımıza sağlıklı bir gerekçe sunması şarttır Bu hizmetler için normal koşullarda geri iade talep edilemez.


9-)

Alan adı (domain) kayıt işlemi ICANN ve METU tarafından yapıldığından kesinlikle geri iade yapılmamaktadır. Alan adı hizmetlerinin hangi nedenle olursa olsun geri iadesi talep edilemez.


10-)

Mobil ödeme ile yapılan alışverişlerde hangi nedenle olursa olsun geri iade yapılmamaktadır. Mobil ödeme için aracı bir firma kullanılmaktadır ve bu firmadan geri iade almak mümkün değildir.


11-)

Ortaklık konusunda alınan ürün ortaklık bozulduğunda ödeme yapan kişinin üstüne geçirilir.


12-)

Kredi tutarı eklendiyse ve ürün satın alınmadıysa geri ödemede %25 komisyon kesilerek geri ödeme yapılabilmektedir.