HAKKIMIZDA

Firmamız 2012'den beri sektörde faaliyet göstermekte olup 2012 yılında NexSoft.com.tr adını almıştır. Kurulduğu günden bu yana “Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat ” felsefesi ile hizmetlerine hep yeniliklerini eklemiştir. NexSoft.com.tr, 2012 yılından bu yana, kurumsal hizmet alt yapısını dünya ile yarışır hale getirmek amacıyla, bir dizi teknolojik hamleye imza atmıştır ve atmaya devam etmektedir.

İade Sözleşmesi

Not:Geri İade yapacak müşterinin NexSoft İnternet Hizmetleri yetkililerine bildirmesi ve iade olacak bilgileri vermesi dahilinde 1 hafta içinde geri iade tamamlancaktır.

Not2:Hizmet iptali söz konusu olduğunda kullanılan tutar hesaplanır ve kesinti yapılarak krediye eklenir eğer müşteri geri iade istiyorsa %25 kesinti yapılarak Ziraat Bankası aracılığı ile gönderilir.

1-)Geri iade kapsamına girecek kişilerin NexSoft İnternet Hizmetleri yetkilileri tarafından bu iade için kabul edilmeleri.

2-)Geri iade için alınmış olan hizmetin firma yetkilileri tarafından hatalı işlem yapılması (Verilerin silinmesi, yanlış işlem yapılması vs.)

3-)Kişiye , kuruma küfür ve argo içerikli kelimeler kullanıldığında NexSoft İnternet Limited Şirketi olarak ürün sonlandırma hakkına sahibiz ve ürün geri iadesi yapılması talep dahi edilemez.

4-)Geri iade kapsamına giren müşteriler kesilen %KDV tutarını ve kullanılan hizmet gününü, ödedikleri faturadan düşerek kalan ödemeyi alabilirler.

5-)Geri iade müşterinin sağlıklı bir gerekçe göstermeleri ve firma yetkilileri tarafından kabul edilmesi ile işleme sokulur.

6-)Kiralık sunucu,sunucu barındırma hizmeti alan müşterilerimiz geri iade kapsamında değildir. Hiç bir koşulda (veri kaybı, teknik sorun, abuse ihlali vb.) müşterilerimize geri iade yapılmaz.

7-)Yıllık ödenen kiralık sunucu,Hosting, VPS & VDS hesaplarında geri ödeme yapılabilir. Bunun için müşterinin tarafımıza sağlıklı bir gerekçe sunması şarttır. Bu işleminde 7 gün içerisinde yapılması zorunludur. 7 günü geçen talepler dikkate alınmayıp göz ardı edilecektir.

8-)Yıllık ödenmeyen (dedicated) hizmetler ve game center'den alınan hizmetler'de geri iade kapsamına girmemektedir. VPS & VDS hesaplarında geri ödeme yapılabilir. Bunun için müşterinin tarafımıza sağlıklı bir gerekçe sunması şarttır Bu hizmetler için normal koşullarda geri iade talep edilemez.

9-)Alan adı (domain) kayıt işlemi ICANN ve METU tarafından yapıldığından kesinlikle geri iade yapılmamaktadır. Alan adı hizmetlerinin hangi nedenle olursa olsun geri iadesi talep edilemez.

10-)Mobil ödeme ile yapılan alışverişlerde hangi nedenle olursa olsun geri iade yapılmamaktadır. Mobil ödeme için aracı bir firma kullanılmaktadır ve bu firmadan geri iade almak mümkün değildir.

11-)Ortaklık konusunda alınan ürün ortaklık bozulduğunda ödeme yapan kişinin üstüne geçirilir.

12-)Kredi tutarı eklendiyse ve ürün satın alınmadıysa geri ödemede %25 komisyon kesilerek geri ödeme yapılabilmektedir.

13-)Firma yetkilileri tarafından hizmet belirli bir nedenden dolayı durduruluyorsa/kapatılıyorsa ve ilgili hizmetin süresi mevcut ise kesinlikle kalan sürenin iadesi gerçekleştirilmeyecektir.