TsPanel ve TsBotPanel

TsPanel; teamspeak3 sunucunuzun yönetimini sağlamaktadır.Teamspeak3 sunucu yönetimi , bayi yönetimi , yedekleme, sıfırlama vb. işlevleri üstlenmektedir. TsBotPanel; teamspeak3 sunucunuza kurulabilen bir bottur.Bu bot sayesinde hoşgeldin mesajı,oda taşıma vb.işlemleri üstlenmektedir.

TsPanel

Ip Adresi Ip Aralığı Müşteri Giriş Bayi Giriş Admin Giriş Fiyat Satın Al
1 Adet Ip
Mevcut
Mevcut
Mevcut
Aylık:5.00TL

TsBotPanel

Ip Adresi Ip Aralığı Müşteri Giriş Bayi Giriş Admin Giriş Fiyat Satın Al
1 Adet Ip
Mevcut
Mevcut
Mevcut
Aylık:5.00TL

Tüm altyapımız NexSOFT Mühendisleri tarafından 7/24 izlenir. İhtiyacınız olduğu anda prosedürlerle boğuşmadan servis portalımız ile mühendislerimize ulaşım sağlayabilirsiniz. NexSOFT barındırma servisleri %99.9 erişilebilirlik garantisi sunmaktadır.Böylece, kendi uygulamalarınıza odaklanmanız için daha fazla zamana sahip olursunuz.


Bir sunucudan farklı bir sunucuya site taşımak zahmetli bir süreçtir. DNS tanımlamaları; hesapların tekrar açılması, taşıma sırasında meydana gelen uyumsuzluklar; süreci kullanıcı açısından her an daha keyifsiz bir hale getirebilir. NexSOFT kalitesine geçmek isteyen müşterilerimizin web sitelerini ücretsiz olarak taşıyor ve hizmet sürecini sitenin taşınmasından itibaren onayınız ile başlatıyoruz.

Kredi kartınızla yapacağınız alımlarda, hosting ve alan adı hizmetlerimiz anında aktif olmaktadır. Aktivasyon gerçekleştikten sonra tarafınıza e-posta ile hizmet bilgileriniz ve eğer varsa hesabınızı kullanabilmeniz için gerekli olan panel bilgileriniz / şifreleriniz gönderilmektedir.Teknik destek bizim birinci önceliğimizdir. Zaman kısıtı olmaksızın,ihtiyacınız olduğu her anda destek biletleri üzerinden konusunda uzman, güleryüzlü ve eğitimli ekibimize ulaşabilirsiniz.

İyi hizmet iyi sunucular ile verilir. NexSOFT devamlı olarak altyapısını güncel tutmaya ve kuvvetlendirmeye devam ediyor. NexSOFT Hosting sunucuları, yeni nesil Intel E3 ve E5 serisi sunuculardan oluşan bulut platformlarda ve SSD storage sistemlerinde barındırılmaktadır.Günde 2 defa yapılan yedeklemeler ile sistemlerinizi ve datalarınızı güven rahatlığıyla tutabilirsiniz.