Hakkımızda

NexSOFT; internete inanan insanların kurduğu, internette iş yapmak ve maksimum faydayı sağlamak için gereken bütün teknolojileri ve çözümleri bir arada sunmayı amaçlayan bir reklam ve teknoloji şirketidir.

Misyonumuz

Kalite, güven ve ekonomik istikrara dayanarak her zaman optimum çözümü oluşturan, beraber çalıştığı firmalara yüksek beklenti alışkanlığını müşteri memnuniyeti ile aşılayan çevre ve toplum bilinci gelişmiş olan çalışanları ile internet teknolojilerinde lider firma olmaktadır.

Vizyonumuz

İnternet değişimine hızla ayak uyduran ve bu değişime öncülük eden, sektörel referans olmayı hedefleyen bir teknoloji şirketiyiz.

Biz, sizin için, tüm ışıkları açarız...

Hizmetlerimiz

Tanıtım Yazısı Yayıncılığı

Yeni bir yöntem olarak daha çok sektör profesyonellerin kullandığı Tanıtım Yazısı Reklamcılığı yöntemi ile çok düşük maliyetlerde birçok güncel ve yüksek ziyaretçi çeken günlük sitesinde tanıtım yazılarınızın yayınlanabildiğini ve bu yazıların site var oldukça o sitede kaldığını biliyor muydunuz ? Web sitenize düzenli hit sağlayacak, marka bilinirliğinizi artıracak bu yöntemi denemek için uzmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Yayıncılığı

Sosyal Ağ Reklamcılığı

Yeni nesil internet teknolojilerinin neredeyse tamamı sosyal network üzerine kurulu. Kullanıcıların birşeyler paylaştığı ve sürekli etkileşimde olduğu yapıların ayakta kaldığı bir dönemdeyiz.

Bu yüzden insanların kendilerini ait hissettikleri facebook, twitter ya da bir çok başka sosyal ağ ortamında tanıtımını yaptığınız markanız da yeni sadık müşteriler kazanacaktır. Sosyal Ağ Reklamcılığını yenilikçi fikirlerimiz ile yeni bir boyuta taşıyoruz.

like

Diğer PPC (Pay Per Click) Reklamları

Google Adwords dışında diğer tıklama başına ödeme yöntemi kullanan reklam ağları da hizmet yelpazemiz içindedir. Adtech, Mynet, Facebook reklamlarınız için uzmanlığımızdan faydalanabilirsiniz.

Web Tasarım

  • Kurum kültürünüzü yansıtan
  • Arama motorları ile dost
  • Hızlı açılan
  • Ziyaretçilerin aradığına çabuk ulaşabildiği
  • Kullanımı kolay
  • Farklı çözünürlüklere uygun
  • Farklı tarayıcılarda problemsiz çalışan
  • Dünya standartlarına uyumlu
Diğer PPC (Pay Per Click) Reklamları

İnternet Danışmanlığı

İnternet danışmanlığı hizmetimizde internet ile ilgili her kararınıza karışıyor her işinizi biz yönlendiriyoruz.

Web sitenizin arama motoru dostu olmasını, daha kalıcı ve alakalı ziyaretçiye kavuşmasını sağlıyor, internet reklamlarınızı yönlendiriyor, arama motoru optimizasyonu sizi arayanların size ulasşmasını sağlıyor, site trafiğinizi analiz ediyor ve size raporluyoruz.

seo

E-Ticaret Danışmanlığı

E-ticaretin satış sitesi yaparak internette yayınlamak ve müşteri beklemek olmadığını biliyoruz.

İnternet satışı mecranızda reklamcılık ve arama motoru optimizasyonu uzmanlıklarımız ile sizi müşterilerinizle buluşturuyor, ziyaretçilerinizi sadık müşterilere dönüştürmek için gereken uzman desteği veriyoruz.

E-Ticaret Danışmanlığı

Kurumsal Yazılım Çözümleri

Unutmayın! Hiçbir paket program sizin ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayamaz. Hazır yazılımlara şirketinizi uydurmaya çalışmak yerine kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanmış bir özel yazılım çözümüyle iş süreçlerinizi en verimli şekilde yürütün. Kurumsal yazılım çözümlerimizi ve referanslarımızı öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

seo

Fiyat almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Telefon : 0(212) 951 0 639
&
Mail : info@nexsoft.com.tr